Plan zagospodarowania dla Czuchowa i Dębieńska- konsultacje

Plan zagospodarowania dla Czuchowa i Dębieńska- konsultacje

„Przestrzeń do rozmowy – rozbudowany system konsultacji społecznych w planowaniu przestrzennym”

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny – Wiesław Janiszewski, zaprasza na warsztaty konsultacyjne, dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części terenu górniczego „Dębieńsko 1”, obejmującego część dzielnicy Czuchów i Dębieńsko w rejonie ulic Górniczej, Kochanowskiego, 3 Maja, Kościelnej i Swobody.

Spotkanie odbędzie się 17 lutego 2020 r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Czuchowie.

Jak informuje urząd:

W celu zapewnienia komfortowych warunków pracy uczestników biorących udział w warsztatach oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie chęci uczestnictwa telefonicznie (nr tel. 32 42 95 991) do dnia 14.02.2020 roku.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl