Zmiana rozkładu jazdy w powiecie wodzisławskim

Zmiana rozkładu jazdy w powiecie wodzisławskim

Na wniosek mieszkańców w komunikacji miejskiej w powiecie wodzisławskim zajdą zmiany. Większość z nich to drobne, kosmetyczne poprawki. Zmiana rozkładu jazdy wchodzi w życie z dniem dzisiejszym.

Zgodnie z informacją podaną przez Urząd Gminy w Gorzycach dziś w życie wchodzą następujące zmiany:

  • na trasie z Wodzisławia Śląskiego przez Skrzyszów do Gołkowic (linia 38), na której na wniosek pasażerów w dni nauki szkolnej uruchomiony zostanie dodatkowy kurs o 16:35. Następny kurs na tej trasie będzie odjeżdżał o 17:40.
  • na linii z Bukowa przez Nieboczowy i Pszów do Wodzisławia (linia 42) zrezygnowano z przejazdu przez Bluszczów. Na tej linii zgodnie z sugestiami pasażerów przyśpieszono o 15 minut kurs odjeżdżający dotychczas z Bukowa o 8:15 (teraz o 8:00) oraz dodano kurs z Wodzisławia Śl. do Nieboczów o 11:05 (w dni nauki szkolnej).
  • na linii z Wodzisławia Śl. do Jastrzębia-Zdroju przez Czyżowice, Godów i Gołkowice (linia 36) obciążoną linię wspomoże dodatkowy kurs na linii z Wodzisławia Śl. do Gorzyczek przez Czyżowice (linia 35) o 14:25.
  • przyśpieszony o kwadrans zostanie kurs z Wodzisławia Śl. do Raciborza przez Gorzyce, Nieboczowy i Lubomię (linia 40), którego odjazd do tej pory miał miejsce o 8:30.
  • na linii 41 pojawi się nowy kurs z Lubomi do Wodzisławia Śl. przez Syrynię o godzinie 16:00.
  • na linii z Wodzisławia Śl. do Bluszczowa (linia 34) zostanie natomiast zlikwidowany kurs o 8:10. Uczniowie szkół podstawowych w Gorzycach i Rogowie będą mogli jednak skorzystać z kursu na linii 40 (odjazd z Wodzisławia o 8:15).

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

wycofają plastik z urzędu Previous post Wycofają plastik z urzędu miasta?
Wybuch gazu w Radlinie Next post Wybuch gazu w Radlinie

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds