Zabili szczenięta. Byli pijani. Zostaną ukarani

Zabili szczenięta. Byli pijani. Zostaną ukarani

Policja zatrzymała dwóch mieszkańców Rybnika podejrzanych o zabicie czterech szczeniąt. Mężczyźni zabili je i zakopali, za co grozi im kara do 3 lat więzienia. Obaj przyznali się do winy. Byli pijani.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

W minioną środę policja została poinformowana, iż 44-latek zabił cztery szczenięta. Zgłaszający 31-latek utrzymywał, że do zdarzenia doszło w jego obecności. Jak się jednak okazało, zgłaszający przestępstwo nie był tylko świadkiem, ale pomagał oprawcy w tym czynie. Policja faktycznie znalazła na posesji zakopaną reklamówkę z ciałami czterech szczeniąt.

Policjanci zatrzymali zgłaszającego 31-latka, który był współsprawcą uśmiercenia zwierząt i jego starszego kompana. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem wykazało, że młodszy z zatrzymanych ma 2,5, a starszy 3,5 promila alkoholu w organizmie

informuje polija

Rybniczanie usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Prokurator objął ich policyjnym dozorem. Grozi im do trzech lat więzienia.

Informacja: KMP w Rybniku

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.