Wystawa Arsenał Maksa

Wystawa Arsenał Maksa

Wystawa Arsenał Maksa odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wystawa Arsenał Maksa, to wystawa militariów, szesnastoletniego Maksymiliana Podlejskiego, które zgromadził przez ostatnie 11 lat. Jest ona spełnieniem jego marzeń, oglądając na różnych imprezach sprzęt wojskowy, od samego początku chciał mieć swoją wystawę.

Wystawa odbędzie się podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Niepodległości na Stadionie Śląskim w godz. 12:00 – 18:00.

O wspaniałym, dzielnym Maksie wspominaliśmy już wielokrotnie na naszym portalu. Maks zachorował na rzadką chorobę Niemanna Picka typu C potocznie nazywana „dziecięcym alzheimerem”, której leczenie w Polsce nie jest refundowane i obecnie kosztuje 15 tys. miesięcznie, nieustannie co miesiąc.

Postanowiliśmy, że zrealizujemy marzenia Maksa, a jednocześnie będziemy prowadzić zbiórki publiczne na jego leczenie, oraz kampanie informacyjną. Wystawa ma charakter interaktywny, większość eksponatów można dotykać, przymierzać, czasem nawet skosztować.

mówią rodzice Maksa

Wydarzenie można śledzić tutaj.

Maksa będzie można wesprzeć na:
  • wpłacając darowiznę na stronie Fundacji „Zdążyć z Pomocą”,
  • w grupie LICYTACJE DLA MAKSA, gdzie można wsiąść udział w charytatywnych licytacjach, z których dochód jest przeznaczony na leczenie i rehabilitację.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.