Wynajmowali mieszkania prostytutkom i czerpali z nich korzyści

Wynajmowali mieszkania prostytutkom i czerpali z nich korzyści

Rybniccy kryminalni zatrzymali 44-latka i jego 39-letnią partnerkę, którzy czerpali korzyści majątkowe z prostytucji. Mieszkańcy powiatu cieszyńskiego od sierpnia 2019 roku udostępniali wynajmowane przez siebie mieszkania kobietom, które zajmowały się prostytucją. Teraz grozi im 5 lat więzienia.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Kryminalni z Rybnika zatrzymali 39-letnią kobietę i jej 44-letniego partnera, którzy czerpali korzyści majątkowe z prostytucji. Są to mieszkańcy powiatu cieszyńskiego, którzy od sierpnia 2019 roku udostępniali wynajmowane przez siebie mieszkania kobietom, pełniącym usługi seksualne. Jedno z takich mieszkań znajdowało się w Rybniku. Jak informuje policja:

W wynajmowanych prywatnych mieszkaniach usługi seksualne świadczyły kobiety, które odpowiadały na ogłoszenia zamieszczone w internecie

Zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Informacja i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.