Wesprzyj potrzebujących! Kup „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”

Wesprzyj potrzebujących! Kup „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”

Chcesz w przedświątecznym czasie pomóc osobom potrzebującym? Weź udział we wspólnej akcji Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Zakładu Aktywności Zawodowej „Wspólna Pasja” w Żorach i kup tzw. „posiłek zawieszony” w Barze Mlecznym „Krówka”.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

By zapewnić komuś ciepły posiłek wystarczy 5 lub 10 zł.! Jak to zrobić? W okresie od 15 marca do 2 kwietnia odwiedzając żorski Bar Mleczny przy ul. Szeptyckiego 14/1 można kupić „posiłek zawieszony”. Następnie należy przypiąć paragon za ten posiłek na tablicy z napisem „Zawieszony posiłek”. To wszystko!

Równie proste jest skorzystanie z pomocy. Osoba, która chce skorzystać z takiego posiłku, zabiera z tablicy jeden z paragonów, po czym może wymienić go u kasjerki na konkretne danie. Posiłki zawieszone będą wydawane w okresie przedświątecznym, od 15 marca do 2 kwietnia: od poniedziałku do piątku w godz. 17:00 – 17:45 oraz w weekendy w godz. 15:15 – 15:45.

Co ważne, żaden posiłek na pewno się nie zmarnuje! Posiłki zawieszone, które nie zostaną wykorzystane do 2 kwietnia, po tym terminie zostaną przekazane do Stowarzyszenia Exodus w Żorach, które zajmuje się m.in. wsparciem osób bezdomnych.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.