Wakacyjna "Babska Sprawa"

Wakacyjna „Babska Sprawa”

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza na wakacyjne spotkanie z cyklu „Babska sprawa”, które odbędzie się w sobotę 26 sierpnia w godzinach od 15:00-18:00.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podczas warsztatów uczestnicy stworzą naturalne kadzidełka ziołowe, które w tradycji miały pełnić funkcje oczyszczające i ochronne, ale też poprawiać samopoczucie czy wesprzeć proces rekonwalescencji po chorobie.

Uczestniczki wykonają własne smużki – komponując je według swojego uznania z dostępnych w najbliższym otoczeniu ziół, kwiatów i kory drzew. Warsztaty poprowadzi Marta Listopad – dyplomowana zielarka, która na co dzień prowadzi w Raciborzu sklep – Zielarnię ALOES.

Po części warsztatowej zaprosimy Was na głęboki, 45-minutowy relaks prowadzony przez nauczyciela techniką Jogi nidry.

zachęca Zespół Gminnego Centrum Kultury w Nędzy

Joga nidra to popularna technika medytacyjna, której głównym zadaniem jest odprężenie ciała i umysłu. Rezultatem praktyki jest osiągnięcie wewnętrznej harmonii i stabilizacji. Nidra, w odróżnieniu od pozostałych technik jogi, kładzie dużo mniejszy akcent na wykonywanie skomplikowanych ćwiczeń fizycznych. Metoda ta koncentruje się na wprowadzeniu medytującego w błogi i odprężający stan świadomości, w którym będzie mógł doświadczyć relaksu i wyciszenia.

Relaksację poprowadzi Joanna Dwornik – dyplomowana nauczycielka jogi metodą B.K.S. Iyengara, właścicielka Centrum Jogi Shangri-la w Raciborzu, certyfikowana konsultantka ajurwedyjska.

Koszt spotkania: 30 zł.
Zapisy pod numerem: 506141501.
Proszę zabrać ze sobą matę lub kocyk i poduszkę.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Rozbudowa przedszkola w Dębieńsku Wielkim zakończona. Kiedy dzieci pójdą do nowego przedszkola? Previous post Rozbudowa przedszkola w Dębieńsku Wielkim zakończona. Kiedy dzieci pójdą do nowego przedszkola?
Wyburzenia pod Drogę Regionalną Next post Wyburzenia pod Drogę Regionalną