Uzyskaj darmowy dostęp do Legimi

Do końca 2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi ciekawą usługę dla czytelników – darmowy dostęp do bazy Legimi.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Czytelnicy mogą uzyskać darmowy dostęp do bazy Legimi bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach. Kod dostępu mogą jednak otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W związku z tym, osoby zainteresowane prosi się  o kontakt telefoniczny z Biblioteką Główną w Jastrzębiu-Zdroju (tel. 32 471 76 97) lub Filią nr 2 (tel. 32 476 13 61).

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie internetowej bazy Legimi. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym przez użytkownika urządzeniu. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku:

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach. Warto podkreślić, iż usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu 

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie internetowej Legimi. Biblioteka udostępnia jedynie kod umożliwiający darmowe korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez placówkę abonamentu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Puchar Świata w skokach narciarskich 2020/21 już w sobotę w Wiśle!

Puchar Świata Previous post Puchar Świata w skokach narciarskich 2020/21 już w sobotę w Wiśle!
kalendarz Next post Górecki kalendarz w Nędzy