Uzyskaj darmowy dostęp do Legimi

Uzyskaj darmowy dostęp do Legimi

Do końca 2020 Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi ciekawą usługę dla czytelników – darmowy dostęp do bazy Legimi.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Czytelnicy mogą uzyskać darmowy dostęp do bazy Legimi bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe, romanse do czytania za darmo na czytnikach, tabletach i smartfonach. Kod dostępu mogą jednak otrzymać wyłącznie osoby zapisane do Biblioteki. W związku z tym, osoby zainteresowane prosi się  o kontakt telefoniczny z Biblioteką Główną w Jastrzębiu-Zdroju (tel. 32 471 76 97) lub Filią nr 2 (tel. 32 476 13 61).

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie internetowej bazy Legimi. Następnie wybrane książki pobrać można bezpośrednio w aplikacji Legimi, zainstalowanej na wybranym przez użytkownika urządzeniu. Wszystkie kody będą ważne do końca 2020 roku:

Wypożyczone e-booki można czytać na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10. Każdy użytkownik może używać kodu jednocześnie na maksymalnie 2 urządzeniach. Warto podkreślić, iż usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy z Dolnośląską Biblioteką Publiczną we Wrocławiu 

Czytelnik, korzystając z dostępu do Legimi, oświadcza, że zapoznał się z regulaminami oraz polityką prywatności dostępnymi na stronie internetowej Legimi. Biblioteka udostępnia jedynie kod umożliwiający darmowe korzystanie z Legimi w ramach wykupionego przez placówkę abonamentu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Puchar Świata w skokach narciarskich 2020/21 już w sobotę w Wiśle!

Patrycja Jędrzejewska

Mieszkanka Czerwionki-Leszczyn i lokalna patriotka. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. W wolnym czasie fotografuje przyrodę i pisze.