Ukrył narkotyki pod dźwignią zmiany biegów

Funkcjonariusze z rybnickiej grupy „Speed” zwalczającej niebezpieczne zachowania w ruchu drogowym, podczas patrolowania ulicy Wodzisławskiej, zauważyli kierującego fiatem, którego wygląd wzbudził w policjantach podejrzenia. W związku z tym doszło do zatrzymania, a podczas kontroli pojazdu okazało się, że kierujący w wozie ukrył narkotyki.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Podejrzenia policjantów wzbudził brak przedniej tablicy rejestracyjnej. Mundurowi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi nakazali kierującemu zatrzymanie. Podczas kontroli okazało się, że za kierownicą osobówki siedzi 30-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego. W pojeździe znajdowało się jeszcze dwoje pasażerów.

Funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwne zachowanie mężczyzny, więc oprócz standardowego badania stanu trzeźwości dokonali sprawdzenia narkotesterem. Tester wykrył możliwą zawartość amfetaminy i metaamfetaminy w ślinie mężczyzny. Konieczne okazało się więc pobranie krwi do badań. 

Co więcej, w toku czynności policjanci ustalili, że mężczyznę obowiązuje sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli środki odurzające, które kierowca ukrył pod osłoną dźwigni zmiany biegów. Nie na tym jednak koniec, gdyż kierowca ukrył narkotyki również… we własnym bucie. Okazało się także, że jego samochód nie miał aktualnych badań technicznych oraz nie posiadał aktualnej polisy ubezpieczeniowej. Ze względu na wszystkie te okoliczności, policja zatrzymała mężczyznę, któremu za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat więzienia.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Milion zł. dotacji dla wodzisławskiego szpitala

Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami

zamieszki w Waszyngtonie Previous post Zamieszki w Waszyngtonie. Są ofiary
zaszczepisz Next post Gdzie się zaszczepisz? Sprawdź