Trzech nowych zakażonych z Rybnika

Trzech nowych zakażonych z Rybnika

Wśród trzech nowych zakażonych z Rybnika jest dwóch lekarzy, którzy zarazili się koronawirusem w wodzisławskim szpitalu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wczoraj po południu rybnicki sanepid poinformował, że suma powiększyła się z 7 do 10 zarażonych. Jak poinformowała Agnieszka Skupień, rzecznik rybnickiego magistratu:

Ósmy przypadek koronawirusa stwierdzono u pacjenta z Rybnika. Źródło zakażenia nie zostało wskazane przez sanepid

Natomiast dziewiąty i dziesiąty zakażony to lekarze z Rybnika, którzy pracują w wodzisławskim szpitalu. Obecnie w Rybniku 4 osoby są hospitalizowane, 4 wyzdrowiały, jedna zmarła, a 20 jest pod nadzorem epidemiologicznym. Dużo gorzej wygląda sytuacja w wodzisławskim szpitalu. Na 66 zakażonych, aż 40 to pracownicy szpitala!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl