MTB Luxtorpeda

Trening MTB Luxtorpeda. Dołącz do sekcji

Stowarzyszenie Luxtorpeda z Czerwionki-Leszczyn zaprasza na trening MTB już w niedzielę 23.02. br. w Bełku. Zapraszają wszystkich pasjonatów czterech kółek.

Sekcję założono z inicjatywy trzech miłośników jazdy na rowerze: Wojtka, Marcina i Grzegorza. Mieszkańcy gminy Czerwionka-Leszczyny zachęcają do wstąpienia w szeregi MTB Luxtorpeda.

Chcemy łączyć miłośników jazdy an rowerze podobnie jak ma to miejsce w przypadku biegaczy. Wspólne treningi, zawody to tylko pretekst do spędzenia czasu wśród ludzi z podobną pasją

mówi Wojciech Gamza- inicjator powstania sekcji

Do tej pory startowali na zawodach indywidualnie. Teraz postanowili połączyć siły pod szyldem Stowarzyszenia.

Na początek zapraszają na wspólne treningi, które odbywać będą się cyklicznie na terenie gminy. W najbliższą niedzielę 23.02 planowany jest objazd zeszłorocznej trasy MTB Orzesze w spokojnym/umiarkowanym tempie. Miejsce zbiórki to Cementownia pod wieżą w Bełku.

Nie trzeba uczestniczyć w zawodach. Jeśli ktoś chciałby pościgać się z innymi chętnie opowiemy jak się za to zabrać, od czego zacząć, na co zwrócić uwagę. Tych z kolei, którzy chcą po prostu zadbać o swoją kondycję również zapraszamy.

dodaje Wojciech Gamza

Działalność sekcji dofinansowana jest ze środków Urzędu Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny w ramach projektu „Biegiem i na rowerze”.

Trening MTB Luxtorpeda

Termin: 23.02.2020r. (niedziela), godz. 11.00.

Miejsce zbiórki: Cementownia pod wieżą, Bełk.
Trasa: planowany jest objazd zeszłorocznej trasy MTB Orzesze w spokojnym/umiarkowanym tempie.

Zapowiada się ciekawie. 
Zapraszamy!

Masz ciekawą ofertę dla mieszkańców? Chciałbyś czymś się pochwalić?

Previous post Koszykarskie emocje w meczu MKS WODZISŁAW – STELA CIESZYN
Dawca krwi Next post Oddajesz krew? Pojedziesz za darmo