strzelał

Strzelał w okna znajomego!

W Mikołowie doszło do niecodziennego zdarzenia – kryminalni zatrzymali 40-latka, który strzelał z rewolweru w okna mieszkania swojego znajomego. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


W zeszłą niedzielę, po godzinie 22:00 do mikołowskiej komendy dotarła informacja, że na jednym z osiedli mieszkaniowych w centrum miasta doszło do strzelaniny. 42-latek zgłosił na policję, iż ktoś strzela w okna jego mieszkania. Jeden z pocisków przebił szybę i trafił w telewizor. Zgłaszający rzucił podejrzenia na znajomego, z którym był w konflikcie.

Policja dotarła do podejrzanego mężczyzny. W jego mieszkaniu znaleziono broń, z której strzelał poprzedniego dnia. Znaleziony w mieszkaniu rewolwer czarnoprochowy oraz zdobyte wcześniej informacje stały się podstawą do zatrzymania jego właściciela.

Jak informuje śląska policja:

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie śledczy zbierali materiał dowodowy w sprawie. Wczoraj przed południem 40-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa 42-letniego mikołowianina. Śledczy złożyli wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzją mikołowskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu co najmniej 8 lat więzienia

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

innowacje społeczne Previous post Konkurs na innowacje społeczne. Możesz dostać 100 tys.
Raw Air Next post Turniej Raw Air – odwołany!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds