Strzelał w okna znajomego!

Strzelał w okna znajomego!

W Mikołowie doszło do niecodziennego zdarzenia – kryminalni zatrzymali 40-latka, który strzelał z rewolweru w okna mieszkania swojego znajomego. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

W zeszłą niedzielę, po godzinie 22:00 do mikołowskiej komendy dotarła informacja, że na jednym z osiedli mieszkaniowych w centrum miasta doszło do strzelaniny. 42-latek zgłosił na policję, iż ktoś strzela w okna jego mieszkania. Jeden z pocisków przebił szybę i trafił w telewizor. Zgłaszający rzucił podejrzenia na znajomego, z którym był w konflikcie.

Policja dotarła do podejrzanego mężczyzny. W jego mieszkaniu znaleziono broń, z której strzelał poprzedniego dnia. Znaleziony w mieszkaniu rewolwer czarnoprochowy oraz zdobyte wcześniej informacje stały się podstawą do zatrzymania jego właściciela.

Jak informuje śląska policja:

Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. W tym czasie śledczy zbierali materiał dowodowy w sprawie. Wczoraj przed południem 40-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa 42-letniego mikołowianina. Śledczy złożyli wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzją mikołowskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu co najmniej 8 lat więzienia

Źródło: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.