Teo, śląski dinozaur

Spektakl familijny pt.: „Teo, śląski dinozaur”. Wstęp wolny

Gminne Centrum Kultury w Nędzy serdecznie zaprasza na spektakl familijny pt.: „Teo, śląski dinozaur” w wykonaniu teatru Lufcik na Korbkę. Wstęp wolny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?Spektakl odbędzie się w piątek 28.10.2022 o godz. 17:00, w sali GCK w Nędzy przy ul. Strażackiej 2.
WSTĘP WOLNY!

Prosimy o rezerwację wejściówek pod numerem 506141501. Liczba miejsc ograniczona!

informuje Gminne Centrum Kultury w Nędzy

O czym będzie spektakl?

Teo to teropod (autentyczne szczątki tego dinozaura zostały odnalezione w Lisowicach, na Śląsku), ale wcale nie taki groźny i drapieżny. Raczej miły, śmieszny i odrobinę zagubiony. W sobie tylko wiadomy sposób przespał fakt, że dinozaury wyginęły i teraz czuje się bardzo samotny.
Czy muzyczny Smok Smoczysław i Strzyga Aga pomogą mu zrozumieć kim jest i odnaleźć przyjaciół?
Z pomocą publiczności na pewno się uda!

Spektakl w ramach projektu „Macierz. Stulecie powrotu części Górnego Śląska do Polski. Program edukacyjny” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Informacja: GCK w Nędzy

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Jarmark ofert pracy Previous post Jarmark ofert pracy
Polska 2050 Szymona Hołowni wystawia fakturę za rządy PiS-u Next post Polska 2050 Szymona Hołowni wystawia fakturę za rządy PiS-u