Jarmark ofert pracy

Jarmark ofert pracy

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, Urząd Pracy w Rybniku zaprasza na Jarmark Ofert Pracy w Czerwionce-Leszczynach.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wydarzenie odbędzie się 18 października w godzinach 9.30-11.00, w Miejskim Ośrodku Kultury Czerwionce-Leszczynach (przy ul. Wolności 2).

Podczas jarmarku, na wszystkich zainteresowanych czekać będą specjaliści publicznych służb zatrudnienia. Nasi pracownicy zaprezentują aktualne oferty zatrudnienia z lokalnego i regionalnego rynku pracy, propozycje szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Doradcy zawodowi prowadzić będą indywidualne konsultacje doradczo-informacyjne i przedstawią zasady poruszania się po rynku pracy. Będzie można również zasięgnąć informacji na temat możliwości otrzymania środków na otwarcie własnej działalności gospodarczej

informuje Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Inicjatywa jest częścią organizowanych przez tut. urząd Rybnickich Dni na Fali, w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2022, którego tegoroczne hasło brzmi: „Złap za stery do swojej kariery”. Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny.

Informacja i grafika: PUP Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.