Rybnik: Zmiana organizacji ruchu na ul. Chrobrego

Zmiana będzie obowiązywać od 4 lutego. Dotyczy ul. Bolesława Chrobrego w Rybniku na odcinku od skrzyżowania z ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. 3 Maja.

Co się zmieni?

Biegnące wzdłuż ulicy pas parkingowy oraz ścieżka rowerowa zostaną wyłączone z użytkowania – w ich miejsce poprowadzony będzie czasowo ruch samochodowy.

Konieczność wprowadzenia zmian związana jest z rozpoczęciem prac modernizacyjnych budynku przy ul. Bolesława Chrobrego 13 i wiążącą się z nimi częściową rozbiórką, przebudową i rozbudową kamienicy – informuje Agnieszka Skupień, rzecznik UM w Rybniku.

Kiedy koniec prac?

Według Urzędu Miasta, prace powinny zostać zakończone pod koniec maja b.r.

Źródło i zdjęcie: rybnik.naszemiasto.pl

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować?

Previous post Rondo przy autostradzie A1 w Dębieńsku. Kiedy doczekamy się jego uporządkowania?
Next post Ferie, stereotypy i symbole

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds