Rybnik: Zamknięcie fragmentu ul. Żorskiej

Rybnik: Zamknięcie fragmentu ul. Żorskiej

Od 25 maja, na ok. 5 tygodni zamknięta będzie ulica Żorska, w rejonie skrzyżowania z ulicą Pogodną i ulicą Zakątek. Ponadto na odcinku od ulicy Żeromskiego do ulicy Pogodnej zostaną wprowadzone obustronne zakazy zatrzymywania się oraz ruch dwukierunkowy.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Zamknięcie związane jest z naprawą kanalizacji sanitarnej w ciągu ulicy Żorskiej.

Wprowadzony objazd:

· Objazd ul. Żorska: rondo Żorskie, ul. Prosta (DW 935) przez rondo Boguszowickie do ulicy Żorskiej (DW 935)

· Objazd ul. Zakątek: rondo Boguszowickie, ul. Prosta (DW 935) przez rondo Żorskie, ul. Żorska, ul. Karola Miarki do ulicy Zakątek.

Od końca kwietnia zamknięty jest także wiadukt drogowy nad koleją, w ciągu ul. Żorskiej.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl