Rusza punkt rejestracji osobistej na szczepienia w Żorach

Rusza punkt rejestracji osobistej na szczepienia w Żorach

Już od dziś, 20 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Żorach, czyli popularnej „Miarki” będzie działał punkt rejestracji osobistej chętnych na szczepienia przeciwko COVID-19.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Jak informuje Urząd Miasta, punkt zostanie uruchomiony w recepcji przy wejściu do nowej hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Żorach, mieszczącej się przy ul. Powstańców 6. Podczas wizyty w punkcie będzie można zarejestrować się na szczepienie w naszym mieście. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty oraz numer telefonu komórkowego, na który następnie zostanie przesłany sms z terminem szczepienia.

Obserwujemy, że wielu mieszkańców szuka informacji o tym, jak zapisać się na szczepienie. Część z nich ma problemy z obsługą komputera. By ułatwić im ten proces postanowiliśmy stworzyć punkt osobistych zapisów na szczepienia

podkreśla Daniel Wawrzyczek, Zastępca Prezydenta Miasta Żory

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.