Piłka nożna

Rozgrywki piłkarskie odwołane do 26 kwietnia

Wszystkie rozgrywki decyzją PZPN zostały odwołane do 26 kwietni włącznie.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował,że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi i II ligi oraz III ligi i pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i Futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Jednocześnie poinformowano, że o wszelkich decyzjach w sprawie wcześniejszego przywrócenia rozgrywek, terminarza zostanie wydana decyzja w stosownym czasie. Póki co fani tej wielkiej piłki, jak i tej w wydaniu lokalnym muszą uzbroić się w cierpliwość.

Koronawirus statystyki Previous post W Żorach drugi przypadek zakażenia
Fakenews Next post Dezynfekcja ze śmigłowca na Śląsku to #fakenews

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds