Razem, ale osobno – Czernicki Bieg Uliczny

Razem, ale osobno – Czernicki Bieg Uliczny

11 czerwca po raz kolejny, a dokładnie po raz siódmy, Stowarzyszenie Działań Lokalnych „Spichlerz” z Czernicy planował spotkać się na Czernickim Biegu Ulicznym “Razem, ale osobno”. Członkowie Stowarzyszenia „Spichlerz” planowali, wytyczali trasę, zastanawiali się jak poprawić bieg. Niestety, od jakiegoś czasu wiadomo już, że dotychczasowa formuła jest niemożliwa do zrealizowania.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
lokalsi.net


Aby całkowicie nie rezygnować z wydarzenia, które od lat skupiało wokół siebie wiele osób, Stowarzyszenie zaprasza do udziału w VII Biegu Czernickim “Razem, ale osobno”. W dalszym ciągu będzie to bieg po terenie Czernicy, ponieważ wielu biegaczy darzy szczególnym sentymentem czernickie ukształtowanie terenu”. Nadal będą czekać dwie trasy: 5 i 10 kilometrów. Można się zapisywać przez portal DO:ST:AR:TU. Organizatorzy mają nadzieję, że atmosfera czernickiego biegania będzie nadal towarzyszyć biegaczom.

Tym, którzy chcą wziąć udział w VII Biegu Czernickim, Stowarzyszenie proponuje wydarzenie na zmienionych zasadach.

Co się zmieni w tym roku?

Przede wszystkim to, że biegamy osobno i rezygnujemy z klasyfikacji i pomiaru czasu – w tym roku biegamy dla siebie, własnej radości i potrzymania tradycji. Wydarzenie trwa tydzień – od 6 do 14 czerwca, każdy może biec w dogodnym dla siebie terminie. Dowodem ukończenia biegu będzie tym razem zapis trasy z Waszej aplikacji, lub wykonane przez Was zdjęcia. Pamiątkowe medale biegacze otrzymają 19 czerwca w Zameczku bądź kilka dni później za pośrednictwem Poczty Polskiej. Szczegóły dotyczące zapisów i uiszczenia opłaty biegowej w wydarzeniu na facebooku Stowarzyszenia „Spichlerz” lub pod numerem telefonu: 507 656 164.

Zobacz także: Zameczek w Czernicy – miejsce spotkań ludzi z pasją

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.