Przedszkola i żłobki w Żorach wznowią działalność 6 maja

Przedszkola i żłobki w Żorach wznowią działalność 6 maja

Zgodnie ze zmianą zasad bezpieczeństwa i nowymi postanowieniami rządu, a także decyzją Prezydenta Miasta Żory, od środy 6 maja br. żorskie przedszkola publiczne oraz Miejski Żłobek zaczną przyjmować dzieci.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Szczegółowe informacje, dotyczące zasad i warunków pracy w okresie pandemii zostaną opublikowane na stronach internetowych, poszczególnych przedszkoli i Miejskiego Żłobka w poniedziałek, 4 maja br. Zainteresowani rodzice przedszkolaków i wychowanków żłobka proszeni są o bezpośredni kontakt ze swoją placówką w poniedziałek, 4 maja do godz. 13.00, celem zgłoszenia uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl