Pożar w Radlinie. Jest zbiórka dla pogorzelców

Pożar w Radlinie. Jest zbiórka dla pogorzelców

Wczoraj około godz. 16.00 doszło do pożaru przy ul. Jaworowej w Radlinie. Zapłonęła przydomowa wiata z kamperem, a ogień szybko rozprzestrzenił się aż do wnętrza domu. W internecie założono zbiórkę dla poszkodowanej rodziny.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Jak czytamy na założonej zbiórce dla pogorzelców:

Spłonął cały dorobek życia Pani Ani i Pana Mariusza, rodziców Martyny i małego Antosia. Tragedia dotknęła ludzi, którzy zawsze byli skłonni do pomocy w każdej formie. Spłonął dom, w którym wszyscy byli zawsze cudownie ugoszczeni, spłonął dom, w którym tworzyły się wspomnienia. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie- pomóżmy !

Rodzinę można wspomóc tutaj.

Do pożaru doszło wczoraj ok. godz. 16:00 przy ulicy Jaworowej. Strażacy przeprowadzili akcję gaśniczą, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz spaloną ścianę budynku. W akcji wzięło udział 10 zastępów strażaków, a także strażnicy miejscy, policja i pogotowie energetyczne.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kamperze, który stał pod wiatą. Ogień pochłonął kampera, quada, ścianę i wdarł się do wnętrza domu. Na szczęście rodzinie tam mieszkającej nic się nie stało – zdążyli opuścić budynek przed przyjazdem strażaków.

Zdjęcia: zrzutka.pl – spalony dom

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.