pożar w Radlinie

Pożar w Radlinie. Jest zbiórka dla pogorzelców

Wczoraj około godz. 16.00 doszło do pożaru przy ul. Jaworowej w Radlinie. Zapłonęła przydomowa wiata z kamperem, a ogień szybko rozprzestrzenił się aż do wnętrza domu. W internecie założono zbiórkę dla poszkodowanej rodziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Jak czytamy na założonej zbiórce dla pogorzelców:

Spłonął cały dorobek życia Pani Ani i Pana Mariusza, rodziców Martyny i małego Antosia. Tragedia dotknęła ludzi, którzy zawsze byli skłonni do pomocy w każdej formie. Spłonął dom, w którym wszyscy byli zawsze cudownie ugoszczeni, spłonął dom, w którym tworzyły się wspomnienia. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie- pomóżmy !

Rodzinę można wspomóc tutaj.

Do pożaru doszło wczoraj ok. godz. 16:00 przy ulicy Jaworowej. Strażacy przeprowadzili akcję gaśniczą, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz spaloną ścianę budynku. W akcji wzięło udział 10 zastępów strażaków, a także strażnicy miejscy, policja i pogotowie energetyczne.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kamperze, który stał pod wiatą. Ogień pochłonął kampera, quada, ścianę i wdarł się do wnętrza domu. Na szczęście rodzinie tam mieszkającej nic się nie stało – zdążyli opuścić budynek przed przyjazdem strażaków.

Zdjęcia: zrzutka.pl – spalony dom

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

30 lat MOSiR Żory Previous post MOSiR Żory ma już 30 lat!
w dostawie wody Next post Uwaga Dębieńsko! Jutro przerwa w dostawie wody

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds