Pożar w Radlinie. Jest zbiórka dla pogorzelców

Pożar w Radlinie. Jest zbiórka dla pogorzelców

Wczoraj około godz. 16.00 doszło do pożaru przy ul. Jaworowej w Radlinie. Zapłonęła przydomowa wiata z kamperem, a ogień szybko rozprzestrzenił się aż do wnętrza domu. W internecie założono zbiórkę dla poszkodowanej rodziny.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak czytamy na założonej zbiórce dla pogorzelców:

Spłonął cały dorobek życia Pani Ani i Pana Mariusza, rodziców Martyny i małego Antosia. Tragedia dotknęła ludzi, którzy zawsze byli skłonni do pomocy w każdej formie. Spłonął dom, w którym wszyscy byli zawsze cudownie ugoszczeni, spłonął dom, w którym tworzyły się wspomnienia. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie- pomóżmy !

Rodzinę można wspomóc tutaj.

Do pożaru doszło wczoraj ok. godz. 16:00 przy ulicy Jaworowej. Strażacy przeprowadzili akcję gaśniczą, zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz spaloną ścianę budynku. W akcji wzięło udział 10 zastępów strażaków, a także strażnicy miejscy, policja i pogotowie energetyczne.

Prawdopodobnie przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej w kamperze, który stał pod wiatą. Ogień pochłonął kampera, quada, ścianę i wdarł się do wnętrza domu. Na szczęście rodzinie tam mieszkającej nic się nie stało – zdążyli opuścić budynek przed przyjazdem strażaków.

Zdjęcia: zrzutka.pl – spalony dom

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl