MOSiR Żory ma już 30 lat!

MOSiR Żory ma już 30 lat!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach działa już od 30 lat, organizując imprezy oraz rozgrywki sportowe.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Z okazji trzydziestych urodzin Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowano specjalny film. Jak informuje miasto Żory:

Dokładnie 30 lat temu uchwałą Rady Miasta Żory powołano MOSiR, którego misją niezmiennie od trzech dekad jest budzenia pasji do sportu i rekreacji

Niestety, ograniczenia covidowe nie pozwolą na obchodzenie tego święta, tak, jakbyśmy chcieli. Zamiast imprezy sportowej nagrano specjalnie z tej okazji film. Dowiemy się z niego, że z obiektów sportowych MOSiR korzysta w ciągu roku ponad 60 tys. osób. Pracownicy MOSiR przygotowują i realizują w ciągu roku ponad 100 wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, w których w roli aktywnego uczestnika bądź widza bierze udział ponad 17 tys. osób! Film znajduje się tutaj.

Zdjęcie: MOSiR Żory

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.