MOSiR Żory ma już 30 lat!

MOSiR Żory ma już 30 lat!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach działa już od 30 lat, organizując imprezy oraz rozgrywki sportowe.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Z okazji trzydziestych urodzin Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowano specjalny film. Jak informuje miasto Żory:

Dokładnie 30 lat temu uchwałą Rady Miasta Żory powołano MOSiR, którego misją niezmiennie od trzech dekad jest budzenia pasji do sportu i rekreacji

Niestety, ograniczenia covidowe nie pozwolą na obchodzenie tego święta, tak, jakbyśmy chcieli. Zamiast imprezy sportowej nagrano specjalnie z tej okazji film. Dowiemy się z niego, że z obiektów sportowych MOSiR korzysta w ciągu roku ponad 60 tys. osób. Pracownicy MOSiR przygotowują i realizują w ciągu roku ponad 100 wydarzeń sportowo-rekreacyjnych, w których w roli aktywnego uczestnika bądź widza bierze udział ponad 17 tys. osób! Film znajduje się tutaj.

Zdjęcie: MOSiR Żory

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl