Posprzątali leszczyński cmentarz

Posprzątali leszczyński cmentarz

Wczoraj Uczestnicy Projektu realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach „Reintegracja i integracja stanowi przyszłość naszego miasta – PAL” wraz z członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Leszczyn Dzwon, brali udział w akcji sprzątania starego leszczyńskiego cmentarza.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Ostatnio wzrasta świadomość społeczeństwa i nie brakuje wspaniałych ludzi, którzy biorą „sprawy w swoje ręce” – dosłownie. Po akcji sprzątania tamy, organizowanej przez Polska 2050 oraz sprzątania Bełku przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk nadszedł czas na leszczyński cmentarz.

Uczestnicy Projektu realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach „Reintegracja i integracja stanowi przyszłość naszego miasta – PAL” wraz z członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Leszczyn Dzwon, brali udział w akcji sprzątania starego leszczyńskiego cmentarza.

Jak mówią organizatorzy:

Akcja była elementem wydarzeń w zakresie wartości przestrzeni, dziedzictwa kulturowego obszaru oraz możliwości samodzielnego dbania o otoczenie

Była to także okazją do integracji lokalnej społeczności oraz edukacji dzieci w zakresie troski o nasze otoczenie oraz praktyczną nauką segregacji śmieci.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.