Posprzątali leszczyński cmentarz

Posprzątali leszczyński cmentarz

Wczoraj Uczestnicy Projektu realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach „Reintegracja i integracja stanowi przyszłość naszego miasta – PAL” wraz z członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Leszczyn Dzwon, brali udział w akcji sprzątania starego leszczyńskiego cmentarza.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Ostatnio wzrasta świadomość społeczeństwa i nie brakuje wspaniałych ludzi, którzy biorą „sprawy w swoje ręce” – dosłownie. Po akcji sprzątania tamy, organizowanej przez Polska 2050 oraz sprzątania Bełku przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk nadszedł czas na leszczyński cmentarz.

Uczestnicy Projektu realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach „Reintegracja i integracja stanowi przyszłość naszego miasta – PAL” wraz z członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Leszczyn Dzwon, brali udział w akcji sprzątania starego leszczyńskiego cmentarza.

Jak mówią organizatorzy:

Akcja była elementem wydarzeń w zakresie wartości przestrzeni, dziedzictwa kulturowego obszaru oraz możliwości samodzielnego dbania o otoczenie

Była to także okazją do integracji lokalnej społeczności oraz edukacji dzieci w zakresie troski o nasze otoczenie oraz praktyczną nauką segregacji śmieci.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.