Pomoc dla Pana Adama

Pomoc dla Pana Adama

Pan Adam Rojek doznał wylewu i przebywa w ciężkim stanie na oddziale neurologicznym, jest prawostronnie sparaliżowany. Rodzina założyła zbiórkę na Jego rehabilitację. Zbierane są także nakrętki. Apel o pomoc!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Niestety w Polsce często tak jest, że kiedy zdrowie odmawia posłuszeństwa trzeba prosić o pomoc innych, żeby mieć szansę na leczenie. Nie inaczej jest w przypadku Pana Adama:

Na powyższych zdjęciach jest mój mąż Adam. Na jednym gdy jeszcze cieszył się zdrowiem, na kolejnych w szpitalnym łóżku. 
Adam dwa miesiące temu doznał udaru krwotocznego. Przez dłuższą część tego czasu przebywał na OIT, w tym dwa tygodnie w śpiączce farmakologicznej. Obecnie jest na oddziale neurologii. 
Wylew, którego doznał sparaliżował go prawostronnie. Ma założoną rurkę tracheostomijną oraz odżywiany jest za pomocą PEG-a.
Czeka nas długa i kosztowna rehabilitacja dla Adama, ale sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać. 
Prosimy o pomoc dla Adama żeby słońce naszego życia miało szansę na częściowy powrót do sprawności sprzed paru miesięcy. 

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY/A DOBRO WRACA.

Za okazane wsparcie i każdą wpłatę bardzo dziękujemy. Żona Basia z synami. 

czytamy w opisie zrzutki

Pomóc Panu Adamowi można na różne sposoby:

  • Wpłacić pieniądze na zrzutkę,
  • Udostępnić zrzutkę,
  • Zbierać plastikowe nakrętki, które można przynosić do: sklepu rzeźniczo-wędliniarskiego Woźniczka-Fojcik w Przegędzy (ul. Mikołowska 64) oraz w sieci sklepów firmowych Fojcik znajdujących się na Targowisku w: Leszczynach, Knurowie, Rybnik – Hallera, Rybnik – Broniewskiego, Żorach – Folwarecka, Sikorskiego, Powstańców, Boguszowicach i w Czerwionce na ul. Jana Pawła II oraz do sklepu Szyb Zachodni w Czuchowie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Uroczyste otwarcie u Magdaleny Piórkowskiej Previous post Uroczyste otwarcie u Magdaleny Piórkowskiej – relacja
Dobry Duch Next post Dobry Duch wystartował

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds