Kopalnia sosnica

PGG uruchamia infolinię w sprawie koronawirusa.

PGG uruchamia infolinię dla pracowników w sprawie koronawirusa. PGG S.A. wspiera także działania służb na stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rybniku.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Pracownicy PGG S.A. wspierają działania sanepidu

Ostatnio podawaliśmy informację, jak radzi sobie Jastrzębska Spółka Węglowa. Pisaliśmy o tym, że już od marca wdrożono nowe procedury, takie jak dezynfekcje wind czy łaźni. Pracownicy mają także wymóg pracowania w ochronnej masce i okularach.

Jak podaje Polska Grupa Górnicza Kopalnia ROW oddelegowała swoich pracowników do pracy w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rybniku. Decyzja ta zapadła po wideokonferencji wojewody śląskiego z prezesem PGG i szefami służb sanitarno-epidemiologicznych w Rybniku. Pracownicy Kopalni ROW mają pomagać górnikom izolowanym na kwarantannach. Będą oni telefonicznie kontaktować się z osobami przebywającymi na kwarantannie i informować ich o wynikach testów na koronawirusa. W tym celu stacji w Rybniku przekazano laptopy i aparaty telefonicznie. Akcja ma na celu usprawnienie przepływu informacji pomiędzy stacją sanitarno-epidemiologiczną, a pracownikami kopalń będącymi na kwarantannie.

PGG uruchamia infolinię dla pracowników w sprawie koronawirusa.

Jak podaje PGG S.A., już niedługo zostanie uruchomiona infolinia dla pracowników. Jak wypowiada się spółka:

Przy telefonach dyżurować będą lekarze stażyści Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku Orzepowicach, którzy udzielą informacji i porad medycznych.

Dariusz Szlachta, dyrektor ds. pracowniczych Ruchu Chwałowice i Jankowice kopalni ROW, podaje także, że już ponad 100 pracowników zostało poinformowanych o zakończeniu kwarantanny w ubiegłą środę.

fot. PGG

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Rybnik Previous post Dni Rybnika odwołane
Konkurs Nędza Next post Konkurs Przystanek Kulturalny Nędza

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds