Pacjentki z Wodzisławia są zdrowe

Pacjentki z Wodzisławia są zdrowe

Wyniki testów kobiet, które urodziły w szpitalu w Wodzisławiu są ujemne. Pacjentki z Wodzisławia są zdrowe.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Po tym, jak okazało się, że jedna z położnych jest zarażona, zbadano pacjentki z oddziału. Wyniki testów mam, na koronawirusa, które rodziły na oddziale ginekologiczno-położniczym w Wodzisławiu są ujemne. 13 pacjentek i ich dzieci są zdrowe.

7.04. do domu zostało wypisanych 9 kobiet, które czekały na wyniki testów, przebywając w kwarantannie domowej. Pozostałe cztery pacjentki musiały zostać w szpitalu.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl