Otwarcie drugiego sklepu Dobry Duch w Rybniku

Otwarcie drugiego sklepu Dobry Duch w Rybniku

Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny Dobry Start, która obecnie prowadzi sklep charytatywny Dobry Duch będzie teraz czynić jeszcze więcej dobra, gdyż właśnie otworzyli drugi sklep w Rybniku. Sklep już czynny, jednak 2 marca zapraszają na uroczyste otwarcie.

Poprzez sklep charytatywny fundacja pozyskuje darowizny od osób bądź firm. Są to rzeczy, które Wam przestały służyć, potem zostają odsprzedane, a zyski przeznaczane są na cele statutowe i pomoc podopiecznym.

Kupując je, wspieracie misję Fundacji Dobry Start, która pomaga ludziom w potrzebie i edukuje ekologicznie. To świetny sposób na to, by zrobić coś dobrego dla siebie i innych – Darczyńcy mogą odliczyć 6% od podatku dochodowego PIT, a Klienci mogą nabyć wysokiej jakości produkty w niskiej cenie.
Przede wszystkim jednak pomagają swoim podopiecznym i Planecie, ograniczając nadmierną produkcję odpadów i wykorzystując rzeczy z drugiej ręki.
Dzięki darczyńcom udało się wesprzeć kilka osób i zapobiec wyrzuceniu na wysypisko ponad 2000 przedmiotów, a działają dopiero od roku.
Współpracują także z miastem, biorąc udział w rewitalizacji terenów po byłej kopalni i odbierając część przedmiotów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów, aby nie poszły na stratę.

Otwarcie

Teraz dobro się pomnożyło, gdyż w Rybniku na ulicy Korfantego 11, tuż obok Urzędu Miasta powstał drugi sklep: Dobry Duch – skarby z drugiej ręki. Sklep jest już czynny, jednak fundacja serdecznie zaprasza już 2 marca na uroczyste otwarcie. Wydarzenie odbędzie w godzinach 13:00-17:00.

Przygotujemy dla Was pyszne przekąski, dzieciom również zorganizujemy miło czas

zapraszają organizatorzy

Godziny otwarcia nowego sklepu

Godziny otwarcia nowego punktu:
pon.- zamknięte
wt. – 12.-18.00
śr. – 8.00-14.00
czw. – 12.00-18.00
pt. – 12.00-18.00
sob. – 8.00-12.00
niedz. i święta – zamknięte

Do nowego oddziału również można przynosić darowizny. Warto odwiedzić również Bazarek Dobrego Ducha, gdzie poznacie ofertę.

Znamy już skład Lyski Rock Festival IV! Previous post Znamy już skład Lyski Rock Festival IV!
Tata i córka - warsztaty z układania fryzur Next post Tata i córka – warsztaty z układania fryzur