nakrętki

OSP Książenice zbiera nakrętki dla chorego Antosia

W OSP Książenice można zostawić plastikowe nakrętki dla chorego Antosia. Nakrętki zostaną sprzedane, a pieniądze przelane na konto fundacji „Serca dla Maluszka”. Warto wesprzeć akcję.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Historia Antosia

Antoś przyszedł na świat w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej. Był reanimowany, następnie zaintubowany i wentylowany mechanicznie. W stanie skrajnie ciężkim przetransportowano go do szpitala, gdzie rozpoznano u niego Zespół Morgagniego-Adamsa-Stokesa (MAS), ciężkie niedotlenienie okołoporodowe, encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną, niewydolność wielonarządową, obustronne krwawienie dokomorowe, leukomalację okołokomorową, wodogłowie pokrwotoczne i z zaniku oraz cholestazę wewnątrzwątrobową. Obecnie Antoś jest objęty terapią Vojty, NDT Bobath oraz terapią wzroku. Potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji. O jego chorobie można przeczytać na stronie fundacji oraz na Facebooku.

OSP Książenice zbiera nakrętki

W OSP Książenice można zostawić nakrętki po sokach, napojach, chemii gospodarczej, czy środkach przemysłowych. Nakrętki można zostawić w koszu przy remizie.

Strażakom udało się już zebrać sporą część nakrętek, ale akcja trwa nadal!

Zdjęcie z FB OSP Książenice

Dzielnego chłopczyka można wspomóc przelewem:

Aby przekazać darowiznę przelewem:
Fundacja „Serca dla Maluszka”
Ul. Kowalska 89
43-300 Bielsko-Biała
Bank Millenium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Tytułem: Antoni Radło

Aby przekazać darowiznę przelewem z zagranicy:

Fundacja „Serca dla Maluszka”
Numer rachunku PL 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142
Bank Millenium S.A.
ul. Stanisława Żaryna 2 A
02-593 Warszawa
POLAND
Kod SWIFT banku: BIGBPLPW
Tytułem: Antoni Radło

Zobacz także: Filipowe kilometry

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

przestępcy atakują Previous post Przestępcy atakują przedsiębiorców
IV etap odmrażania gospodarki Next post IV etap odmrażania – nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds