Nowa trenerka w KS Leszczyny!

Nowa trenerka w KS Leszczyny!

Beata Rydlewska została nową trenerką KS Leszczyny. Zawodniczka ROW Rybnik od rundy jesiennej poprowadzi grupę dziewczynek.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net

Beata Rydlewska jest czynną zawodniczką. Od rundy jesiennej tego sezonu została nową bramkarką TS ROW Rybnik. Wcześniej grała w Śląsku Wrocław. Swoją przygodę z piłką zaczęła w wieku 9 lat.

Urodziła się we Wrocławiu. Grała na każdym na każdym poziomie rozgrywkowym, zaczynając od 3 ligi, dochodząc do Ekstraligi. W swoim dorobku ma Mistrzostwo Polski do lat 19 i awans z 2 ligi do pierwszej. Reprezentowała również barwy kadry Dolnego Śląska do lat 13 i 16, z którymi zdobyła dwukrotnie Mistrzostwo Polski. W 2020 roku AZS przeszedł pod szyld Śląska Wrocław. Po roku zdecydowała się odejść ze Śląska i kontynuować karierę w ROW Rybnik.

Zawodniczka jest również ambitna poza boiskiem. Za kilka dni broni pracy licencjackiej na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu- kierunek Wychowanie Fizyczne. Planuje studia magisterskie, również na AWF.

Jak poinformował klub będzie pracowała z grupą dziewczynek. Posada w KS Leszczyny jest jej pierwszą trenerką w karierze. Pracę rozpoczyna od rundy jesiennej.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Antoni Kidyński