Napad na bank w Radlinie i Godowie.

17 grudnia nieznany sprawca napadł na bank w Radlinie. Policja nie ujawniła ile pieniędzy udało mu się ukraść, ale potwierdza takie zdarzenie.

Jest to kolejny napad na bank na terenie powiatu wodzisławskiego w ostatnim czasie. 2 grudnia również doszło do napadu na Punkt Kasowy w Godowie, należącym do Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju. Tuż przed zamknięciem do środka weszła zamaskowana osoba. Według nieoficjalnych informacji sterroryzował jedynego znajdującego się w środku pracownika nożem i gazem, po czym ukradł gotówkę. Pracownikowi nic się nie stało.

 

Previous post Informacja dla przedsiębiorców: do 8 stycznia macie czas na zgłoszenie do Małego ZUSu.
Next post Wesołych Świąt!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds