Najnowsze wieści z obozu „Guardians Team”! Zdobyli puchar

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Guardiansi zdobyli Puchar Europy w Kickboxingu!

07.12.2019 r. w Tarczynie odbył się turniej XIII European Cup Mazovia Cup International.
Organizatorem tej imprezy byli PFKB (Polska Federacja Kickboxingu) oraz PZ MMA. Zawody odbyły się pod patronatem czterech międzynarodowych Federacji:UFR, WTKA, WKSF, AFSO.

 

 

Rywalizacja przebiegała na sześciu matach i oktagonie pod hasłem „Łączy nas sport, nie narkotyki”. Jest to ogólnopolska kampania profilaktyki społecznej, która poprzez sport buduje charakter i uodparnia młodych ludzi na patologiczne zachowania. Autorami kampanii jest Piotr Bąkowski i Łukasz Makarewicz. Wyjazd na Puchar Europy wiązał się, m.in z nominacją na Ambasadora tej akcji Trenera Tomasza Perlińskiego. Tak prestiżowa impreza nie mogła się odbyć bez reprezentacji Stowarzyszenia Guardians Team w składzie : zawodnicy – Maksym Voitiuk, Alan Rutyna oraz Trener Tomasz Perliński i Damian Finkielman, w roli asystenta. Obaj zawodnicy wystąpili w dwóch formułach: UFR i K1. Alan Rutyna jako debiutant w kategorii junior -94 kg zdobył pierwsze miejsce w obydwóch kategoriach, co zaowocowało powołaniem na Zgrupowanie Kadry Polski kolejnego zawodnika Guardians Team. Maksym Voitiuk w kategorii starszy kadet -63 kgh  zdobywa złoto w UFR i brązowy medal w K1. Bardzo wysoki poziom i dobre przygotowanie zaprezentowali zawodnicy wszystkich klubów, dlatego każdy musiał dawać z siebie wszystko do ostatniej sekundy w drodze na szczyt. Zdaniem trenera Tomasza Perlińskiego, po takim sprawdzianie jesteśmy gotowi do walki o Mistrzostwo Świata. dziękujemy Bardzo Gospodarzom Zawodów za dobrą organizacje, miłą i sportową atmosferę. Wielkie podziękowania składamy sponsorom naszej Reprezentacji :

– Związkowi Zawodowemu „Jedność” za pokrycie kosztów transportu.
– Firmie Tecom z Rybnika (kasy fiskalne, wagi) za pokrycie kosztów noclegu.
– Centrum Zapoznawcze Zolyty pokrycie kosztów wyżywienia.
Szczególne Podziękowania składamy Wam drodzy przyjaciele, koleżanki, koledzy oraz sympatycy sportów walki za wielki doping, wsparcie i wszystkie miłe słowa pod naszym adresem.

Ze sportowym pozdrowieniem Guardians Team.

 

  • zdjęcia pożyczone z oficjalnego FB „Guardians Team”

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Previous post Wysokie kary za palenie plastikiem w piecach.
Next post Pomoc dla chorej Hani Bednarczyk.