nagrody

Nagrody w Mszanie

Z końcem roku w Urzędzie Gminy w Mszanie nastąpiło uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym oraz stypendium gminne dla wyróżniających się studentów.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Nagrody

Nagrody sportowe otrzymali:

  • Klaudia Mitko – mieszkanka Mszany – za zajęcie 1 miejsca na Mistrzostwach Polski w Ju Jitsu w kategorii Gi Senior Women – 70 kg oraz 2 miejsca w kategorii No Gi Senior Women – 70 kg. Mistrzostwa odbyły się w dniach 5-6 września 2020 r. w Bochni.
  • Zosia Zdziebło z Połomi – utalentowana zawodniczka ju jitsu. Na tych samych zawodach co Klaudia Mitko, zdobyła ona I miejsce w kategorii No Gi U16 – 63 kg oraz II miejsce w kategorii Gi U16 – 63 kg.

Jak informuje Gmina:

Wnioski o przyznanie nagród zostały poddane ocenie formalno – merytorycznej, a następnie zostały pozytywnie zaopiniowane przez Komisję Spraw Społecznych

Stypendia

Wójt Gminy i Przewodniczący Rady Gminy 28 grudnia 2020 roku wręczyli także stypendia dla najzdolniejszych studentów za wyniki w nauce. Otrzymała je Karolina Tatarczyk z Połomi – studentka III roku Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku matematyka stosowana. Stypendia są przyznawane za średnią ocen co najmniej 4,8 z wszystkich przedmiotów zakończonych egzaminem. Nagrodzona 21-letnia Karolina ma średnią nawet wyższą od wymogów.

Źródło i zdjęcia: Gmina Mszana

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

harmonogram Previous post Harmonogram wywozu odpadów w Rybniku
harmonogram odpadów Next post Harmonogram odbioru odpadów z terenu Gminy Jejkowice

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds