przesunięcie składania wniosków

Nabór wniosków w MBO – wydłużony

Z uwagi na ogłoszony stan epidemii i w trosce o zdrowie, tegoroczny nabór wniosków w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Śląskiego zostaje wydłużony do 15 maja 2020 r.

Marszałek Województwa Śląskiego – Jakub Chełstowski zwrócił się z prośbą do Regionalnej Izby Obrachunkowej o przesunięcie naboru wniosków do 30 czerwca, z zastrzeżeniem zakończenia całej procedury wyłonienia zadań do realizacji w ramach II edycji budżetu do 31 grudnia 2020 r. Dlatego termin zgłaszania zadań może zostać przesunięty.

W okresie pandemii należy powstrzymać się od zbierania podpisów na listach poparcia.

Aktualny hamronogram znajduje się tutaj.

Foto: bo.slaskie.pl

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

śmieci Previous post Pojechał wyrzucić śmieci do lasu. Był pijany!
haker Next post Uwaga na fałszywe SMS z banku!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds