MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!

MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!

Jeśli lubicie dbać o zdrowie i macie ochotę poczuć odrobinę normalności w tych ponurych czasach to nic prostszego! MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Morsy

MorsTorpeda to grupa miłośników zimnych kąpieli, która powstała ze Stowarzyszenia Luxtorpeda z Czerwionki-Leszczyn. Spotykają się co niedzielę – w Żorach przy stawie Śmieszek o godz. 12.00. W ostatnią niedzielę pojechali jeszcze dalej – by kąpać się w rzece, w pięknej Brennej.

Bardzo często łączą swoją pasję z akcjami charytatywnymi, jak np. morsowanie podczas 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie pomagali wypełniać puszki Wolontariuszy.

Oto kilka zdjęć z ich licznych treningów i akcji:

Karnawałowe Walentynki

Także w walentynkową niedzielę przygotowali coś specjalnego! Tradycyjnie, o godz. 12:00 będą morsować w karnawałowych przebraniach!

Co ważne, nie trzeba należeć do sekcji, by wziąć udział z w kąpielach. MorsTorpeda serdecznie zaprasza członków i tych, co chcą próbować swych sił, a także kibiców!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl