MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!

MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!

Jeśli lubicie dbać o zdrowie i macie ochotę poczuć odrobinę normalności w tych ponurych czasach to nic prostszego! MorsTorpeda zaprasza na karnawałowe Walentynki!


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Morsy

MorsTorpeda to grupa miłośników zimnych kąpieli, która powstała ze Stowarzyszenia Luxtorpeda z Czerwionki-Leszczyn. Spotykają się co niedzielę – w Żorach przy stawie Śmieszek o godz. 12.00. W ostatnią niedzielę pojechali jeszcze dalej – by kąpać się w rzece, w pięknej Brennej.

Bardzo często łączą swoją pasję z akcjami charytatywnymi, jak np. morsowanie podczas 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie pomagali wypełniać puszki Wolontariuszy.

Oto kilka zdjęć z ich licznych treningów i akcji:

Karnawałowe Walentynki

Także w walentynkową niedzielę przygotowali coś specjalnego! Tradycyjnie, o godz. 12:00 będą morsować w karnawałowych przebraniach!

Co ważne, nie trzeba należeć do sekcji, by wziąć udział z w kąpielach. MorsTorpeda serdecznie zaprasza członków i tych, co chcą próbować swych sił, a także kibiców!

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.