Młody mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Młody mężczyzna zginął pod kołami pociągu

Wczoraj, w okolicach godziny 14:00 doszło do tragedii – pod kołami pociągu jadącego na trasie Katowice – Racibórz zginął mężczyzna.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

6 listopada kilometr od dworca kolejowego w Czerwione-Leszczynach w kierunku Raciborza doszło do tragedii. Pod kołami pociągu znalazł się 20-letni rybniczanin. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z prokuratorem i jednostki straży pożarnej. Ruch kolejowy był wstrzymany.

Jak informuje policja, pod kołami zginął 20-latek, a prokurator zarządził sekcję zwłok. Nie są znane przyczyny wypadku, policja prowadzi czynności w tej sprawie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.