MKS wygrali

MKS Wodzisław Śląski: Było ciężko, ale wygrali!

Z dużymi problemami rozgrywane są w tym roku śląskie rozgrywki koszykówki chłopców w kategorii U14M. Ze względu na COVID-19, który powoduje problemy w drużynach ze skompletowaniem składu na mecz, spotkania są bardzo często odwoływane i przekładane. Nie przeszkadza to jednak wodzisławianom w wygrywaniu.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

W miniony wtorek udało się rozegrać zaległy mecz z drużyną KS Minibasket Racibórz. Wodzisławianie, jako gospodarze tego spotkania byli faworytem, ponieważ pierwszy mecz na wyjeździe zakończył się ich zwycięstwem.

Kolejny mecz potwierdził nasze nadzieje i od początku rywalizacji nasza drużyna była zespołem lepszym, zarówno w ataku, jak i w obronie

mówi trener drużyny, Mirosław Pielorz

Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 26:8, a na przerwę zespół MKS Wodzisław Śląski szedł, prowadząc 44:22. W drugiej połowie świetna gra drużyny zakończyła się pewnym zwycięstwem 91:48.

Jak zwykle młodzi koszykarze z Wodzisławia Śl. zagrali bardzo ambitnie i po meczu mogli cieszyć się ze zasłużonego zwycięstwa. Wyróżniającym się zawodnikiem w ataku był Kamil Ochodek (32 zdobyte punkty), natomiast w obronie wyróżnił się Filip Pielorz

dodaje trener, Mirosław Pielorz

Wodzisławscy koszykarze biorą udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Śląska U14M, dzięki wsparciu Miasta Wodzisław Śląski oraz firmy Makro, którym serdecznie dziękują.

W meczu uczestniczyli:

Na zdjęciu górny rząd od lewej: Mirosław Pielorz (trener drużyny), Kacper Kamiński, Bartosz Pierzycki, Damian Głuchowski, Michał Borkowski, Kacper Lamla, Wojciech Gawliczek, Kamil Ochodek (kapitan drużyny), Maciej Pielorz (kierownik drużyny). Dolny rząd od lewej: Jakub Jachimowicz, Filip Pielorz, Wiktor Tkocz, Oskar Nowak, Tymoteusz Kubica, Filip Dziak.

spotkania informacyjne Previous post Spotkania informacyjne – STEŚ Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla projektu Budowa linii kolejowej nr 170 na odcinku Katowice – granica państwa – Ostrawa