"Babska sprawa"

„Babska sprawa” – Nędza zaprasza

Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza gorąco na kolejne z cyklu „Babska sprawa” spotkanie, które odbędzie się 19 lutego (w sobotę), w godzinach od 12:00-17:00.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?Tym razem, pod okiem Patrycji Łaciny-Miarki z Wrocławia, uczestnicy stworzą przepiękną biżuterię w technice Soutache.

Będzie pracowicie, ale gwarantujemy, że każda z Pań wyjdzie od nas usatysfakcjonowana, z gotowym arcydziełem w uszach lub na szyi

zachęca Zespół Gminnego Centrum Kultury w Nędzy

Warsztat potrwa ok. 5-6 godzin (z małą przerwą na kawę i ciasto). Zapewnione będą wszystkie materiały. Zapisy pod nr 506 141 501.
Szczegóły na Facebooku GCK.

Sutasz to technika biżuteryjna, polegająca na zszywaniu ze sobą jedwabno – wiskozowych sznureczków, wszywania w nie koralików, cyrkonii czy kamieni szlachetnych, w wyniku czego powstaje oryginalna, ponadczasowa i bardzo lekka w noszeniu biżuteria.
Prowadząca: Patrycja Łacina-Miarka. Z zawodu jest aktorką. Na co dzień pracuje we Wrocławskim Teatrze Lalek i gościnnie w Teatrze Komedia. Jej ogromną pasją jest rękodzieło i zgłębianie nowych technik takich jak sutasz, beading, tkanie na krośnie, czy szycie na maszynie ubrań i galanterii z eko surowców.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

MKS wygrali Previous post MKS Wodzisław Śląski: Było ciężko, ale wygrali!
Ferie z MOK-iem Next post Ferie z MOK-iem