kreatywna promocja

Kreatywna promocja- Lipdub Przedszkola nr 10

Lipdub to rodzaj wideoklipu. Stał się jedną z ulubionych metod kreatywnej promocji jednostki oświatowych. Przedszkole nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach.

Na pomysł i również scenariusz wpadła sama Pani Dyrektor Gabriela Grochla. Film kręcony był w czerwcu 2019 roku. Przygotowania natomiast trwały dwa tygodnie. Same kręcenie materiału, którego długość wyniosła 5h!) to jeden dzień, ze względu na to że aktorami byli sami mali przedszkolacy. Stąd potrzeba zadbania o ich energię i motywację.

Koncepcja filmu zakładała ukazanie nie tylko samego przedszkola, jego układu pomieszczeń, ale co najważniejsze, oferty jaką ma kadra pedagogiczna dla najmłodszych mieszkańców Czerwionki-Leszczyn.

Jak powiedziała nam sama Pani Dyrektor:

Film promocyjny naszego przedszkola LipDub prezentuje przede wszystkim różnorodność zajęć i zabaw dla przedszkolaków, bogatą bazę dydaktyczną , piękne stroje przedszkolne , osiągnięcia przedszkolaków – dyplomy ,certyfikaty, puchary i medale, wyposażenie pomieszczeń , pracę wszystkich osób zatrudnionych w placówce , obejście przedszkola – zadbany ogród przedszkolny . Pokazano także że pamiętamy o regionaliźmie – izba tradycji . Przedszkole Nr 10 im. Juliana Tuwima – temu pisarzowi jest poświęcone wyjątkowe miejsce w holu przedszkola – początek filmu. Uśmiech pracowników , piękne przedszkole oraz radość i zadowolenie dzieci zapraszają do naszego przedszkola

Rzeczywiście warto podkreślić zaangażowanie dzieci oraz personelu. Na filmie widać radość jaka płynie ze wspólnej zabawy. zachęcamy do przekonania się jak wypadł ten film:

https://www.facebook.com/220525674666514/videos/2688817877893055

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

wyloguj swój mózg Previous post Wyloguj swój mózg. Jak zadbać o swój mózg w dobie nowych technologii – Anders Hansen
Next post Szpital w Wodzisławiu wstrzymuje odwiedziny na oddziałach!

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds