Kolejna wygrana MKS Wodzisław

Kolejna wygrana MKS Wodzisław

W drugim meczu eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej przeciwnikiem wodzisławian była drużyna Daas BH Bielsko-Biała. Wodzisławianie dominowali przez całe zawody – odnosząc drugie, bezapelacyjne zwycięstwo.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


Wszyscy zawodnicy po raz kolejny w znacznym wymiarze czasowym mogli zaprezentować swoje aktualne możliwości. Na bardzo dobrym poziomie zagrali wodzisławscy liderzy – Artur Szczeponek, Mikołaj Kolarski, Bartosz Jordan i Krzysztof Jargoń. Po raz kolejny najlepszym strzelcem w rzutach za 3 punkty okazał się Michał Nawrocki, trafiając celnie cztery razy. Powoli odzyskuje swoją dobrą formę Piotr Pożarowszczyk. Liczymy że za siedem dni będzie gotowy podołać wysokim wymaganiom, które zapewne postawi Stela z Cieszyna.

Daas BH Bielsko-Biała – MKS Wodzisław Śląski 28:121 (6:31, 2:28, 8:40, 12:22)

Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Artur Szczeponek 24, Mikołaj Kolarski 19, Piotr Pożarowszczyk 19, Bartosz Jordan 17, Michał Nawrocki 17( 4x3pkt. ) Maciej Chmielewski 8, Jarosław Fierut 6, Krzysztof Jargoń – kapitan zespołu 6, Mateusz Michnik 3, Kuba Żurek 2. Ponadto w zawodach uczestniczyli: Maksymilian Fryc i Wiktor Maziarz- Piotrowski . Trener zespołu – Marek Malik.
Już za tydzień mecz na szczycie naszej grupy eliminacyjnej – 15.10.2020 ( czwartek ) o godzinie 18.30 w hali przy Szkole Podstawowej Nr 28 w Wodzisławiu. MKS będzie podejmował zespół ze ścisłej czołówki śląskich drużyn rocznika 2006 – Stele Cieszyn.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Treningi „KRASNALI” U9M – najmłodsi koszykarze MKS

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.