zwycięstwo MKS

Kolejna wygrana MKS Wodzisław

W drugim meczu eliminacji do Mistrzostw Polski U15M w strefie śląsko-opolskiej przeciwnikiem wodzisławian była drużyna Daas BH Bielsko-Biała. Wodzisławianie dominowali przez całe zawody – odnosząc drugie, bezapelacyjne zwycięstwo.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

  • 55 zł do dnia 24.09.2023,
  • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
  • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

  • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
  • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Wszyscy zawodnicy po raz kolejny w znacznym wymiarze czasowym mogli zaprezentować swoje aktualne możliwości. Na bardzo dobrym poziomie zagrali wodzisławscy liderzy – Artur Szczeponek, Mikołaj Kolarski, Bartosz Jordan i Krzysztof Jargoń. Po raz kolejny najlepszym strzelcem w rzutach za 3 punkty okazał się Michał Nawrocki, trafiając celnie cztery razy. Powoli odzyskuje swoją dobrą formę Piotr Pożarowszczyk. Liczymy że za siedem dni będzie gotowy podołać wysokim wymaganiom, które zapewne postawi Stela z Cieszyna.

Daas BH Bielsko-Biała – MKS Wodzisław Śląski 28:121 (6:31, 2:28, 8:40, 12:22)

Punkty dla MKS WODZISŁAW w tym meczu zdobyli: Artur Szczeponek 24, Mikołaj Kolarski 19, Piotr Pożarowszczyk 19, Bartosz Jordan 17, Michał Nawrocki 17( 4x3pkt. ) Maciej Chmielewski 8, Jarosław Fierut 6, Krzysztof Jargoń – kapitan zespołu 6, Mateusz Michnik 3, Kuba Żurek 2. Ponadto w zawodach uczestniczyli: Maksymilian Fryc i Wiktor Maziarz- Piotrowski . Trener zespołu – Marek Malik.
Już za tydzień mecz na szczycie naszej grupy eliminacyjnej – 15.10.2020 ( czwartek ) o godzinie 18.30 w hali przy Szkole Podstawowej Nr 28 w Wodzisławiu. MKS będzie podejmował zespół ze ścisłej czołówki śląskich drużyn rocznika 2006 – Stele Cieszyn.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Treningi „KRASNALI” U9M – najmłodsi koszykarze MKS

maseczki Previous post Czy wszędzie musisz nosić maseczkę? Sprawdź!
lekcje odwołane Next post Dziś lekcje w Książenicach – odwołane

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds