Informacja dla mieszkańców Radlina w sprawie budowy sieci gazowej

Informacja dla mieszkańców Radlina w sprawie budowy sieci gazowej

W związku z planami Polskiej Spółki Gazownictwa dotyczącymi budowy sieci gazowej w Radlinie, 11.02. odbędzie się spotkanie online z mieszkańcami.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Jak informuje Urząd Miasta w Radlinie, w związku z planami Polskiej Spółki Gazownictwa dotyczącymi rozbudowy sieci gazowej w Radlinie w
rejonie ulic: Rymera, Kominka, Wrzosowa, Napierskiego, osiedle domków jednorodzinnych (ODJ) odbędzie się spotkanie online z moeszkańcami.

Spotkanie odbędzie się na kanale YouTube Miasta Radlin w dniu 11 lutego 2021 r. o godzinie 16.00.
W takcie transmisji będzie można zadawać pytania przedstawicielom spółki na czacie spotkania.

W celu dołączenia do spotkania należy kliknąć tutaj lub wejść na kanał YouTube Miasta Radlin.

Źródło: UM Radlin

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl