II Żorska Konwencja Fitness

II Żorska Konwencja Fitness już 1 kwietnia – to nie żart prima aprilisowy

MOSiR zaprasza na II Żorską Konwencję Fitness z udziałem znanych postaci.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


II Żorska Konwencja Fitness, to jedna z ważniejszych propozycji programowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Po udanej ubiegłorocznej pierwszej edycji, której główną atrakcją był trening z QCZAJ’em, tym razem organizator zaprosił kilka znanych postaci ze „świata fitness”. Uczestnicy imprezy w hali miejskiej w Żorach będą mogli wziąć udział w pięciogodzinnych zajęciach treningowych i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą. Do Żor w tym roku zaproszono najlepszych trenerów personalnych z Polski znanych z ekranów telewizyjnych oraz platform treningowych, które obserwowane są przez setki tysięcy osób. Niewątpliwą atrakcją będzie udział Katarzyny Dziurskiej – trenerki fitness, Mistrzyni Świata w Fitness FIgure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, finalistki 8. edycji „Dancing with the Stars” , ekspertki fitnessu i zdrowego odżywiania w programach „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” prowadzącej platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”.

Atrakcje

Niecodziennych wrażeń uczestnikom przyniesie zapewne trening z Tomaszem Choińskim – mistrzem Polski w aerobiku sportowym, instruktorem fitness i kulturystyki, byłym członkiem Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej, prowadzącym warsztaty fitness w programach telewizyjnych oraz autorem książek i nagrań o tematyce fitness. W programie pojawią się także zajęcia jogi z Małgorzatą Grabarą – dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowcą rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorką wielu publikacji w tym książki „„Asany jogi dla współczesnego człowieka”.
Poza gośćmi z Warszawy i Katowic na konwencji pojawią się żorscy trenerzy fitnessu i jogi:

  • Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess, DeepWork
  • Małgorzata Kubica – nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA.

II edycja konwencji to będzie ogromna dawka energii i kształtowania własnego ciała, wszyscy prowadzący bloki treningowe przekażą swoje umiejętności prowadzenia zajęć, a także wskazówki do ćwiczeń na przyszłość.

zachęcają organizatorzy z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach
Zdrowy styl życia

Program przybliży także temat diety, motywacji, a także ciekawostek z zakresu zdrowego trybu życia i zasadach dobrego odżywiania. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, punktów wystawienniczych oraz pomiarowych, możliwości zdobyci autografów i zdjęć z naszymi gośćmi. Dla każdego uczestnika przygotowano posiłek oraz pamiątkowy gadżet. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce. Zachęcamy do zapisów!

Program godzinowy:

8.00 – 10.00 Rejestracja wszystkich uczestników
9.10 Uroczyste otwarcie
9.15 Ogólnorozwojowa rozgrzewka fitness – Weronika Porada – Żory (40 min)
10.00 Trening rozciągający jogi – Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
10.50 Trening fitness Super Cardio -Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
12.00 Trening fitness Full Body Workout – Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
13.00 Relaksacja ciała i umysłu – Małgorzata Kubica – Żory (10 min)
13.10 przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi,
prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
14.00 zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników.

Informacja: MOSiR Żory

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Konferencja „Liderzy lokalni w czasach kryzysu” już 17 marca! Previous post Konferencja „Liderzy lokalni w czasach kryzysu” już 17 marca!
Sejmik dla Młodych Next post Sejmik dla Młodych