I Żorska Konwencja Fitness

I Żorska Konwencja Fitness. Daniel Qczaj w Żorach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na I Żorską Konwencję Fitness w ramach 750 urodzin miasta Żory. To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. 10 kwietnia na hali miejskiej w Żorach uczestnicy będą mogli wziąć udział w 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Głównym punktem programu będzie trening z QCZAJ’em! Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilka set tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Szerokiej liczbie swoich fanek znane są jego hasła „ukochoj się z Qczajem” oraz „jedziemy z tym życiem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W swoim programie przybliży uczestnikom temat ćwiczeń, diety, motywacji. Znajdzie się również czas na zdjęcia, autografy, rozmowy, konkurs z nagrodami.

W programie imprezy znajdzie się również taneczna dawka zumby na rozgrzewkę, prelekcja oraz spotkanie z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz trening coraz bardziej popularnego w naszym kraju nurtu Animal Flow. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Program godzinowy:

  • 8.30 – 9.35 / Rejestracja wszystkich uczestników
  • 9.45 – 9.55 / Prezentacja programu, zapowiedź gościa przez konferansjera
  • 9.55 – 10:35 / Zumba – Joanna Dziedzic
  • 10.35 – 11.05 / Spotkanie z dietetykiem dr Grzegorzem Zydkiem
  • 11.10 – 12.10 / Trening z QCZAJ’em
  • 12.20 – 13.20 / Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru, prezentacja punktów wystawienniczych
  • 13.20 – 14.45 / Animal Flow – nowa forma treningu – Marta Sikora.

Informacja: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

wnioski o dofinansowanie Previous post Wnioski o dofinansowanie do wymiany pieca przyjmujemy tylko do końca marca!
Lyski Rock Festival jednak się odbędzie! Next post Lyski Rock Festival jednak się odbędzie!