Groźny wypadek na ul. Robotniczej

Groźny wypadek na ul. Robotniczej

Wczoraj na ulicy Robotniczej w Rybniku doszło do wypadku. Rybnicka policja wyjaśnia jego przyczyny. Dwójka mężczyzn została zabrana przez pogotowie do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 11.30 na ulicy Robotniczej. Jak wstępnie ustaliła rybnicka drogówka:

Kierujący volkswagenem, 20-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego, jechał w kierunku Hotelowej i z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka kierującym bmw

W wyniku wypadku dwóch mężczyzn, kierujących osobówkami zostało zabranych do szpitala w Rybniku. Policja kolejny raz apeluje o ostrożność oraz dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Źródło i zdjęcia: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Policja poszukuje sprawcy kradzieży perfum

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl