Gramy głośno dla Mikołaja!

Gramy głośno dla Mikołaja!

Koncert charytatywny pod hasłem „Gramy głośno dla Mikołaja!”, to wyjątkowy koncert, z którego dochód w całości zostanie przeznaczony na zakup leku ratującego życie malutkiego bohatera, jakim jest niespełna 4 -miesięczny Mikołaj.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


Mikołaj jest podopiecznym Fundacji „Siepomaga” od urodzenia walczy z SMA i pilnie potrzebuje naszego wsparcia. Dlatego wraz z grupą artystów i ludzi o dobrych sercach postanowiliśmy zorganizować 29 kwietnia 2022 przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie koncert, który ma pomóc w zebraniu jak największej kwoty pieniędzy na leczenie Mikusia.

Kto wystąpi?

Koncert swoimi występami artystycznymi wesprą: Legendarny zespół Łzy z Pszowa, który podczas swojego występu zaprezentuje utwory z najnowszego krążka „Miłość w czasach samotności”. Pełen słonecznych rytmów reggae, współtwórca „Najcieplejszego Miejsca na Ziemi” zespół TABU, a oba występy otworzy Sabina Szewczyk, która ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym występ w Opolu na 58. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki, gdzie wraz z zespołem zaprezentowała autorską piosenkę pt. „Pancerny Płaszcz”. W przerwach między koncertami odbędą się licytacje mi. in. Gitary z autografami wszystkich artystów występujących tego dnia na koncercie, płyty Justyny Steczkowskiej wraz z autografami, magnes na lodówkę z plakatem najnowszego filmu „FURIOZA” wraz z z autografem Macieja Damięckiego oraz wiele innych. Licytację oraz cały koncert poprowadzi szef sztabu WOŚP Pszów Jakub Burek.

W dniu koncertu przed ośrodkiem kultury odbywać będą się również pokazy taneczne Formacji Tanecznej TORNADO, która też całym sercem wspiera pomoc dla Mikołaja.

Organizatorzy zapraszają do MOK Pszów, 29.04.2022 na godzinę 18:00.

Bilety

Bilety w postaci cegiełek o wartości 80zł do nabycia w punktach sprzedaży:

WODZISŁAW ŚLĄSKI – Plac w. Krzyża 4
SPEAK IN COLOR Studio Tatuażu / Usuwanie Laserowe –
JASTRZĘBIE – ZDRÓJ – ul. Pszczyńska 230
Krzyżak Dom i Wnętrze – Firany i Zasłony Jastrzębie-Zdrój
PSZÓW – ul. Traugutta 1
Miejski Ośrodek Kultury Pszów

Wydarzenie można śledzić tutaj.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

konsultacje społeczne CPK Previous post Konsultacje społeczne dotyczące CPK już jutro w Żorach!
Erasmus+ Next post Erasmus+ musisz pokazać to swoim dzieciom!