Dotacje dla NGO w Radlinie rozdane. Pół miliona na sport

Mamy okres, w którym w wielu miastach przyznawane są dotacje dla NGO. Tak też wydarzyło się w Radlinie, gdzie jeszcze w grudniu rozstrzygnięto konkurs.

Największą część tortu otrzymał sport, bo aż 518 tys. zł. Nie może to dziwić, biorąc pod uwagę fakt bogatej sportowej historii Radlina. Z wniosków, które wpłynęły, najwięcej otrzymał siatkarski Górnik Radlin oraz Klub Gimnastyczny Radlin. Pierwsi otrzymali 114 tys zł, a gimnastycy 92 tys zł. Zapotrzebowanie kluby wykazały na nieco ponad 594 tys. zł

Przyznano również dotację w zakresie kultury i sztuki (pula 118 tys zł.), ochrony i promocji zdrowia (8000 zł). W dziedzinie ekologii i ochrony przyznano dotację na łączną kwotę 15000 zł. Rozwój gospodarczy wsparto na kwotę 4985 zł.

Wcześniej wspominaliśmy o dotacjach z zakresu sportu w Świerklanach.

Podwyżki dla nauczycieli Previous post Podwyżki dla nauczycieli po polsku, czyli zajechać samorządy
Next post Nowa kadencja Młodzieżowej Rady Miasta w Raciborzu

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds