Plan na ferie

Bogata oferta ARTerii na ferie

Niezwykle ciekawie zapowiada się oferta ornontowickiej ARTerii na nadchodzące ferie. Warsztaty muzyczne z finalistą X-FACTOR to tylko nieliczne z kulturalnych atrakcji jakie czekają nas 14-24 stycznia 2020 roku.

W programie ferii znalazła się oczywiście oferta dla dzieci, choć nie zabraknie zajęć, w których będą mogli wziąć udział dorośli. A oto co nas czeka w Centrum Kulturlano-Społecznym w Ornontowicach:

Filmowe poranki – to wy wybierzecie bajkę, którą wyświetlimy na dużym ekranie.

Zimowa Akademia Kreatywna – zajęcia plastyczne dla dzieci.

Warsztaty z wyplatania makramy – młodsi uczestnicy stworzą urocze laleczki, dorośli wyplotą makramy.

Warsztaty muzyczne – poprowadzone przez finalistę programu X-FACTOR, z wykorzystaniem instrumentów tj. : djembe, cajon, sztabki dźwiękowe, rury boomhackers i shakery. Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

Warsztaty fotograficzne – poprowadzone przez znanego i cenionego gliwickiego fotoreportera, na co dzień związanego z redakcją Nowin Gliwickich. Adesatami są dzieci w wieku od 10 lat.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy pod nr. tel (32) 2354698 lub osobiście w siedzibie ARTerii (ul. Zwycięstwa 26)

Previous post Wesołych Świąt!
Next post Prywatny folwark za publiczne pieniądze

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds