19-latek napadł z nożem na małoletnich

19-latek napadł z nożem na małoletnich

19-latek, który napadł z nożem na dwóch małoletnich trafił do aresztu śledczego na trzy miesiące. Bandyta zażądał od małoletnich pieniędzy i telefonów, a następnie ich okradł, raniąc jednego poszkodowanego.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

We wtorek po południu na Alei Jana Pawła II w Żorach, 19-latek zaatakował dwóch 14-latków. Trzymając nóż, zażądał od nastolatków pieniędzy i smartfonów. Ukradł im dwa powerbanki i maseczkę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Nastolatkowie znaleźli pomoc w pobliskim sklepie, gdzie wkrótce dotarło pogotowie i policja.

Mundurowi z pomocą kolegi po służbie szybko ustalili sprawcę. 19-latek został zatrzymany. Był pijany i znaleziono przy nim narkotyki. Wczoraj na wniosek prokuratora i śledczych sąd tymczasowo aresztował 19-latka, który rozboju z użyciem noża dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

Źródło i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.