19-latek napadł z nożem na małoletnich

19-latek napadł z nożem na małoletnich

19-latek, który napadł z nożem na dwóch małoletnich trafił do aresztu śledczego na trzy miesiące. Bandyta zażądał od małoletnich pieniędzy i telefonów, a następnie ich okradł, raniąc jednego poszkodowanego.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj!
lokalsi.net


We wtorek po południu na Alei Jana Pawła II w Żorach, 19-latek zaatakował dwóch 14-latków. Trzymając nóż, zażądał od nastolatków pieniędzy i smartfonów. Ukradł im dwa powerbanki i maseczkę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Nastolatkowie znaleźli pomoc w pobliskim sklepie, gdzie wkrótce dotarło pogotowie i policja.

Mundurowi z pomocą kolegi po służbie szybko ustalili sprawcę. 19-latek został zatrzymany. Był pijany i znaleziono przy nim narkotyki. Wczoraj na wniosek prokuratora i śledczych sąd tymczasowo aresztował 19-latka, który rozboju z użyciem noża dopuścił się w warunkach powrotu do przestępstwa.

Źródło i zdjęcie: Śląska Policja

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.