Zaszczep się bez rejestracji i skorzystaj z bezpłatnych badań profilaktycznych!

Zaszczep się bez rejestracji i skorzystaj z bezpłatnych badań profilaktycznych!

Przed nami „Biała Niedziela” w żorskim Punkcie Szczepień! Już w najbliższą niedzielę, 4 lipca będzie można nie tylko zaszczepić się bez konieczności wcześniejszej rejestracji, ale też wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych.


Dziękujemy, że do nas wpadłeś. Pamiętaj, że jesteśmy medium obywatelskim.
Nie jesteśmy na pasku żadnej lokalnej władzy czy firmy.
Szukamy prawdy!
Już teraz możesz pomóc nam się rozwijać. Zerknij tutaj
lokalsi.net

Szczepienia są ogólnodostępne – także dla osób, które nie mieszkają w Żorach i oczywiście bezpłatne. Ze szczepień bez konieczności rejestracji będzie można skorzystać w niedzielę, 4 lipca w godzinach 9:00 – 15:00 w Punkcie Szczepień. Znajduje się on w hali Zespołu Szkół nr 1 (czyli popularnej „Miarki”) przy ul. Powstańców 6 w Żorach.

Na wszystkich chętnych będą czekały szczepionki firmy Pfizer. Po przyjęciu pierwszej dawki od razu ustalany będzie także termin drugiej dawki. Każda osoba, które skorzysta ze szczepienia będzie też mogła wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, takich jak: EKG, spirometria, pomiar ciśnienia tętniczego, oznaczenie poziomu glukozy, morfologia, pomiar saturacji i pomiar tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej.

Punkt Szczepień jest prowadzony przez Miejskie Zakłady Opieki Zdrowotnej w Żorach Sp. z o.o. oraz Urząd Miasta Żory.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Więcej w lokalsi.net

Jejkowickie atrakcje na lato! Koncerty, kino, rajdy…

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn.