Sara Kozłowska

Zaginęła mama z dzieckiem!

Policja poszukuje zaginionej Sary Kozłowskiej, wraz z 1,5 rocznym synkiem – Milanem Wramba. Kobieta wyszła z dzieckiem z domu, nie mówiąc nikomu gdzie idzie. Jeśli ktoś zna miejsce ich pobytu proszony jest o kontakt z policją lub nr. tel. 32 429 52 55.

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Wszyscy uczestnicy dotychczasowych biegów przebieli już razem około 60 000 km. Już od kilkunastu dni trwają zapisy do XVI edycji biegu, a na liście startowej rejestracji dokonało już prawie 200 osób.

Tegoroczny limit uczestników wynosi 600 osób. Zapisów można dokonać na portalu w kwocie:

 • 55 zł do dnia 24.09.2023,
 • w późniejszym terminie (od 25.09.2023 do 05.10.2023) w kwocie 80 zł,
 • w dniu zawodów (15.10.2022) pod warunkiem niewyczerpania limitu 600 osób w kwocie 120 zł. 

Rywalizacji na dystansie 10 km w „biegu głównym”, zgodnie z tradycją będzie w tym dniu towarzyszył „bieg po zdrowie” na dystansie ok. 2,5 km.  Tu limit uczestników wynosi 750 osób.

Opłata startowa to”

 • 15 zł do dnia 5.10.2023 oraz
 • 25 zł w dniu biegu pod warunkiem niewykorzystania limitu uczestników.

Miło nam poinformować, że zamknęliśmy długą listę sponsorów biegu, którym już dziękujemy za  wsparcie. Prezentujemy ich w grafice.

mówią Organizatorzy

Wszystkie informacje można uzyskać na stronie internetowej. Już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w XVI Żorskim Biegu Ulicznym!

Informacja i grafiki: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?


AKTUALIZACJA

Zaginiona kobieta i jej dziecko odnaleźli się. Są zdrowi, a ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja dziękuje wszystkim za pomoc.

Sara Kozłowska 5 maja 2020 r. około 12:00, wyszła z miejsca zamieszkania w Rybniku przy ul. Władysława Stanisława Reymonta, zabierając ze sobą syna Milana Wrambę. Do tej pory nie skontaktowała się z bliskimi.

Opis Milana Wramby

 • RYSOPIS: wzrost 86 cm, szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, niepełne uzębienie – widoczne zęby 1, 2, 3.
 • WIEK: 1,5 roku.
 • UBIÓR: buty białe na rzepy, czerwona kurtka, niebieska czapka. Dziecko jest przewożone w spacerowym wózku dziecięcym koloru biało-czarnego (biało-czarne paski na zadaszeniu, poduszka biała w czarne zygzaki, beżowy wełniany kocyk

Opis Sary Kozłowskiej

Policja Rybnik / Sara Kozłowska
 • RYSOPIS: wzrost 160-165 cm, szczupłej budowy ciała, włosy do ramion koloru blond, oczy koloru piwnego.
 • WIEK: 28 lat.
 • UBIÓR: spodnie jeansowe koloru niebieskiego, bluza koloru jasnoszarego, zielona kurtka, buty botki czarne z cekinami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 32 42 95 255, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku mailowo: [email protected] lub telefonicznie: 32 42 95 388. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji lub wybrać numer alarmowy 112.

Zdjęcia: Policja Rybnik

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

ogień Previous post Święto Ogniowe w Żorach inne niż zwykle
Rybnik Next post Dni Rybnika odwołane

Ja - Wioleta Grzybek, dziennikarka portalu lokalsi.net przeprasza Zarząd Partii Polska 2050, a także Mirosława Małka - kandydata w wyborach do senatu RP wyznaczonych na 15 października 2023 roku, którego zmierza zgłosić Komitet Wyborczy Polska 2050, za nieprawdziwe wypowiedzi poprzez nazywanie Partii Polska 2050 "podróbką", zarzucanie utworzonemu Komitetowi Wyborczemu Polska 2050, że wprowadza w błąd wyborców; zarzucanie, że Partia Polska 2050 przywłaszczyła sobie nazwę Stowarzyszenia Polska 2050 oraz, że start kandydata Komitetu Wyborczego Polska 2050 do Senatu RP jest formą zemsty na kontrkandydacie innej partii.

This will close in 0 seconds