Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 im. Romana i Zdzisława Pietrasów w Dębieńsku Wielkim zaprasza na zabawę karnawałową, która odbędzie się 4 lutego 2023 roku o godz. 19:00 w sali OSP w Dębieńsku Starym (ul. Hugo Kołłątaja 4).

Dziękujemy, że jesteś z nami. Jesteśmy portalem obywatelskim. Nie finansują nas żądne samorządy. Jednak by działać i być niezależnym potrzebujemy Twojego wsparcia. Możesz nas wesprzeć poprzez serwis Patronite.

Dziękujemy za Twoje wsparcie.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 8 zaprasza na zabawę karnawałową. Zapisów na zabawę można dokonać pod numerem telefonu: 664 167 397 lub 792 498 503.

Koszt to 250 zł od pary.

Cena zawiera:

  • oprawę muzyczną zapewnioną przez profesjonalnego DJ’a
  • ciepłe posiłki + zimne przekąski
  • napoje
  • licytację atrakcyjnych nagród.

Byłeś świadkiem jakiegoś wydarzenia? Chciałbyś nas o czymś poinformować? Chcesz pochwalić się swoimi działaniami?

Więcej w lokalsi.net

Wioleta Grzybek

Współzałożycielka i członkini Stowarzyszenia Aktywni Społecznie ASy, redaktorka i administratorka wielu stron firm i instytucji w mediach społecznościowych. Dzięki platformom społecznościowym, takim jak Facebook, dociera do nowych odbiorców i potencjalnych klientów. Działa lokalnie na rzecz poprawy warunków życiowych i oświatowych mieszkańców Czerwionki - Leszczyn. Pracownik sklepu charytatywnego dobryduch.pl